fbpx

Hojení ran

Všechny naše produkty na hojení ran jsou založeny na kyselině hyaluronové nejvyšší kvality.

Hyiodine

Hyiodine je zdravotnický prostředek určený pro léčení široké škály chronických i akutních ran, včetně infikovaných. Díky gelové struktuře je přípravek vhodný i pro léčení velmi hlubokých ran, dutin a píštělí. Účinnost je založena na synergickém účinku kyseliny hyaluronové a jódu. Kyselina hyaluronová je v produktu navržena tak, aby podporovala vlhké prostředí v ráně zajišťující migraci a životaschopnost buněk a odčerpávala nadměrný exudát z rány. Jódový komplex chrání kyselinu hyaluronovou před bakteriální degradací a poskytuje antimikrobiální ochranu rány.

Sicalm HA

Sicalm HA je svou formou ideální pro ošetřování traumatizované tkáně po extrakci zubu. Svým komplexním účinkem zabraňuje vniknutí nečistot do rány a zajišťuje příznivé prostředí pro hojení rány. Sicalm HA se nejčastěji využívá k ošetření alveolární ostitis (tzv. suché lůžko) a dále k ošetření ran po stomatochirurgických výkonech. Oceňován je také pro vytvoření mechanické bariéry v ráně a tím zabraňuje vnikání nečistot do jamky po extrakci zubu.


Dokument SSCP ke stažení.

Sorelex

Sorelex je bioaktivní krytí pro infikované rány, které přináší antimikrobiální i biologické účinky při procesu hojení. Při kontaktu s ránou se na povrchu polštářku vytváří gel, který uvolňuje oktenidin a hyaluronát sodný. Oktenidin je netoxická, velmi bezpečná antimikrobiální látka a hyaluronát sodný hraje klíčovou roli v procesech regenerace tkání. Sorelex je produkt, který přináší pokročilé hojení ran na bázi kyseliny hyaluronové, jehož použití je velmi snadné a lze ho tak využívat v pravidelném chodu nemocnice.

contipro on white

Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
Czech Republic

(+420) 465 519 530
(+420) 465 543 793

VAT CZ60917431
Datová schránka ID: b5pdgsq

sales@contipro.com
info@contipro.com

 
 

 

 

Europe map KW
 
FBN MEMBER WHITEFamily Business Network Czech
Jsme hrdým členem od roku 2023