Přírodovědné semináře

Těšit se můžete na přední odborníky, kteří tříhodinové semináře vedou 8x během školního roku vždy v sobotu. Vybírat můžete ze dvou paralelně probíhajících seminářů zaměřených buď na fyziku a chemii, nebo na biologii. Účast na všech není podmínkou, lze si vybrat jen některé. Z kapacitních důvodů svou účast přihlaste předem.

Výzkumné stáže

Zvyšte svoje šance na přijetí na VŠ a pojďte k nám na stáž. Pracujte na reálných projektech přímo v jednom z nejlépe vybavených pracovišť v Evropě. Získáte tím jak praxi, tak možnost pracovat na středoškolské odborné činnosti. Stačí vyplnit a poslat přihlášku. V případě velkého zájmu vybereme uchazeče s největší motivací ke studiu přírodních věd.

Letní škola

Vždy v červenci pořádáme týdenní pobytovou školu odměňovanou certifikátem. Podívejte se na program loňského ročníkuJedná se o kombinaci volnočasového a odborného programu, který je zaměřen na aktuální vědecké poznatky a kde nechybí praktické workshopy. Účast na škole stojí 1000 Kč, cena zahrnuje i ubytování a stravu.

Získejte praktické zkušenosti

Nikdy není na škodu být o krok před svými vrstevníky. Propojte teorii s realitou ve výzkumných a vývojových laboratořích a finální výrobě, kam se během středoškolského studia jen tak nedostanete. Vysoká škola je teprve před vámi, ale kdyby všichni čekali, až budoucnost přijde, nikdy by věda neměla tolik objevů.

U nás za vzdělávání neplatíte

Účast na našich seminářích vás bude stát pouze čas a odhodlání. Veškeré studijní materiály, honoráře přednášejícím, občerstvení a další výdaje hradíme kompletně my. Na vás zbývají pouze náklady na dopravu do našeho sídla v Dolní Dobrouči u Ústí nad Orlicí, kde se přírodovědné semináře a stáže odehrávají.

Jak se u nás studentům líbilo?

Naši absolventi vítězí na mezinárodní scéně

Přihlaste se na aktuální semináře

Spolupracují s námi i tyto školy

Nejvíce posluchačů našich seminářů pochází z okolí Ústí nad Orlicí. Dveře jsou však otevřeny pro všechny. U nás můžete potkat středoškoláky třeba i z Prahy nebo Brna. Místo, kde studujete, není rozhodující. Rozhodující je jen váš zájem.

Zůstaňme v kontaktu

Všechny vzdělávací programy má pod palcem Eva. Pokud si s něčím ohledně FYBICHa nebudete vědět rady nebo budete hledat informaci, na kterou jste zatím nenašli odpověď, určitě jí napište. Moc ráda vám se vším pomůže.
Eva Myšákovámanažerka vzdělávacích programů