fbpx

Pro vysokoškolské
a postgraduální studenty

Nejkratší cesta
k praxi

Univerzita vás uvede především do teorie, my vás vezmeme rovnou do praxe. Na stáži budete plnohodnotnou součástí výzkumného týmu a najdete pomoc s publikační činností i s absolventskou prací.

Světové projekty
u nás doma

Naše výzkumné středisko rozvíjí nejen vlastní nápady, ale spolupracuje také na mezinárodních evropských projektech. Díky tomu máte šanci už v době studia osahat reálný svět mezinárodní vědy.

Rychlý rozvoj
v moderním prostředí

Na stáži budete vždy v centru dění a budete mít po ruce zkušené vědce. Špičkové laboratoře jsou vybavené moderními přístroji. Váš osobní růst bude mít ty nejlepší podmínky.

Program pro středoškoláky

Fyzika, biologie
a chemie

Přírodním vědám patří budoucnost - pojď ji tvořit s námi! Otevřeme ti dveře vědy a výzkumu pomocí praktických stáží, přednášek zkušených odborníků nebo letní školou.

Vykroč úspěšně
do života

Vysoká škola tě teprve čeká. Možná se na ni těšíš, možná máš i trochu obavy. Nikdy není na škodu být o krok napřed. A přesvědčit se, že věda je cestou, kterou můžeš jít.

Poznej svět
opravdové vědy

Každý rok u nás uvítáme stážisty, které zapojujeme přímo do našich projektů. Studenti u nás sbírají zkušenosti a dosahují prvních, opravdu hodnotných životních úspěchů.

Základní škola a školka v Žamberku

Nadstandardní
přístup k dětem

Každé dítě je individualita, každé dítě má svůj vlastní talent. Zvýšený počet pedagogů a nadstandardní učební pomůcky umožňují podpořit přednosti vašeho dítěte a zajistit mu správný rozvoj schopností.

Praktické
vzdělávání

Erudio kombinuje kvalitní základy tradičního českého školství s moderním přístupem alternativních škol. Víme, co je pro rozvoj dětí důležité, učíme je praktické dovednosti a připravujeme na budoucí studium.

Zvláštní důraz
na angličtinu

Neustálá přítomnost rodilého mluvčího a část běžné výuky vedená v cizím jazyce přináší dětem přirozenou cestu, kudy proniknout do principů angličtiny a naučit se, co budou celý život potřebovat.