fbpx

Kloubní výživa
s koňskou silou

Geloren je inovativní kloubní výživa, jejíž vyvážené složení stojí
na dlouhodobém výzkumu českých vědců a lékařů.

Geloren ACTIVE

PEČUJTE O SVÉ KLOUBY, VAZY A ŠLACHY!

Geloren ACTIVE vyvinuli čeští vědci a lékaři pro osoby s vyšším zatížením kloubů a seniory. Obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové, chondroitin sulfátu, hydrolyzovaného kolagenu, želatiny a vitamínu C, jenž přispívá k normální tvorbě kolagenu nezbytného pro normální funkci kostí a chrupavek.

Díky příjemné chuti Gelorenu ACTIVE si ani neuvědomíte, že jste na správné cestě ke zdravým kloubům. Konzumovat Geloren je za odměnu, kterou si po namáhavém dni zasloužíte.

Geloren GEL

DOPLNĚK STRAVY PRO KLOUBY

Geloren GEL je doplněk stravy v podobě nápoje s pomerančovou příchutí, který pomáhá pečovat o klouby, vazy a šlachy a díky tomu napomáhá správné funkci pohybového aparátu.

Složení postavené na kyselině hyaluronové a vitamínu C důležitému pro správnou tvorbu kolagenu a normální funkci kostí a chrupavek.

Geloren GEL je určený nejen pro seniory, ale také pro sportovce a těžce pracující osoby.

Velikost balení: 500 ml
Doplněk stravy

Geloren CAPS

ZALOŽENÝ NA KOŇSKÉ KLOUBNÍ VÝŽIVĚ

Geloren CAPS je doplněk stravy založený na receptuře koňské kloubní výživy Geloren HA. Obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové a 3 další aktivní látky na podporu pohybového aparátu.

Snadné dávkování v podobě kapslí ve tvaru válcových tablet.

Velikost balení: 120 kapslí
Doplněk stravy

Image

Jsem kondiční a fitness trenérka, nutriční terapeutka a bývalá reprezentantka ve sprintu. Geloren jsem začala užívat kvůli problémům se zápěstím a celkově kvůli velice aktivnímu způsobu života. Na základě svých zkušeností ho doporučuji svým klientům. Mám ohromnout radost, že Geloren lidem okolo mě pomáhá!

Barbora Procházková, trenérka a nutriční terapeutka

Moje klouby dostávají během tréninků a závodů pořádně zabrat. Kromě pestrého jídelníčku mi v pomáhá i Geloren Active. Gelorenu věřím dlouhé roky a díky jeho skvělé chuti se na svou pravidelnou dávku vyloženě těším. Beru ho jako takovou odměnu po výkonu. I díky němu jsem nikdy žádný problém s pohybovým aparátem neměl.

Filip Adel, profesionální cyklista
Image

Buď #aktivnízvíře!