fbpx

Vědecko-výzkumné stáže

Přijďte k nám na pořádnou praxi, kde se něco naučíte! Minimální délka stáže pro VŠ studenty jsou 4 týdny. V rámci postgraduálního studia můžete být na placené stáži až 4 roky.

Praxe na reálných projektech

V koordinaci s vaší univerzitou

Na našem špičkově vybaveném pracovišti

Zkušení školitelé vždy po ruce

Absolventské práce

Každý rok pod vedením našich odborníků připravuje diplomovou nebo disertační práci až deset studentů. Budete jedním z nich? V případě volných kapacit rádi přivítáme i studenty bakalářských oborů. 

Výběr z našich témat, nebo témat na míru

Realizace v našich špičkových laboratořích

Pomoc zkušených výzkumníků

Jistota úspěšné obhajoby

Výhody pro VŠ studenty

Budete dělat vědu efektivně, podílet se na aplikovaném i komerčním výzkumu a výsledky své práce uvidíte na reálném trhu. Při práci v laboratořích na bakalářské nebo diplomové práci můžete získat motivační odměnu, ubytování je zdarma.

Výhody pro doktorandy

Díky Institutu zůstanete v podnětném akademickém prostředí a zároveň nastartujete svou kariéru! Za práci na konkrétních projektech společnosti dostanete odpovídající honorář a stanete se spoluautory publikací, patentů i komerčních produktů.

Výhody pro univerzity

Contipro nabízí spolupráci soukromého a akademického sektoru s minimálními náklady a administrativní zátěží. Úspěšní studenti univerzitě budují dobré jméno a příležitost praktického vzdělávání zase konkurenční výhodu oproti jiným školám.

Jak na praxi při vysoké škole?

Je to naprosto jednoduché, stačí se nám ozvat a domluvíme se, zda potřebujete stáž, nebo i tvorbu absolventské práce. Poradíme vám, jak spojit aktivity v rámci Institutu Contipro s vašimi školními povinnostmi, zápočty či kredity.

Jak na doktorské studium?

To už je trochu složitější, ale není to nic, co bychom společně nezvládli!

1

Nejprve si vyberte téma z naší nabídky a kontaktujte nás.

2
Zprostředkujeme vám studium na spolupracující, nebo vaší univerzitě.
3
Společně s vámi najdeme vhodného školitele a dohodneme výhodné podmínky.
4
Dáme vám možnost kontaktovat naše konzultanty předem.
5
Stanete se zaměstnancem a přestane se vás týkat organizace akademického roku.
6
Významnou část roku strávíte přímo v našich laboratořích.
7
Pomůžeme vám s ubytováním a přispějeme vám na něj.
8
Praxe potrvá jeden až tři roky a za svou práci dostanete mzdu.

Jak se u nás studentům líbí?

Dobré příklady nikdy neomrzí

V rámci Institutu Contipro přišel do našich laboratoří Ing. Matouš Čihák jako doktorand hledající praktické prostředí, kde se může výzkumník úspěšně realizovat. A už u nás zůstal. Nyní je vedoucím výzkumné skupiny pro fermentace, které jsou základním procesem naší biotechnologické výroby. Přečtěte si inspirativní rozhovor s tímto úspěšným absolventem Institutu.

Spolupracují s námi
i tyto univerzity

Vzájemnou spolupráci máme aktuálně domluvenou s 9 fakultami, avšak hlásit se můžete i z jiných. Rádi poradíme a pomůžeme s formalitami.

Nastartujte svou kariéru už dnes

Ing. Petra Šejblová

Všechny vzdělávací programy má pod palcem Petra. Pokud máte jakékoliv otázky, nebo se rovnou chcete na stáž nebo k absolventské práci přihlásit, určitě jí napište. Moc ráda vám pomůže a na vše odpoví.

Jednou ročně otevíráme brány našeho výzkumu

Každé jaro pořádáme Den otevřených dveří pro vysokoškolské studenty, kteří mohou nahlédnout přímo do našich výzkumných a vývojových projektů.