fbpx

Produkty pro zvířata

Vyvíjíme a vyrábíme inovativní produkty pro veterinární lékaře a chovatele. Využíváme nejen ideálních vlastností hyaluronanu, ale především našeho vhledu do fungování biologických procesů v organismu.

Geloren DOG

NEJOBLÍBENĚJŠÍ KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PSY

Inovativní kloubní výživa Geloren DOG je ve vylepšené verzi nově k dispozici ve dvou velikostech pro menší a větší plemena. Navíc ochucena játrovou příchutí, která pejskům chutná ještě více! Prvotřídní složení stojí na vysoké dávce kyseliny hyaluronové a čtyřech dalších aktivních látkách. Podle srovnávače zboží Heuréka.cz je Geloren DOG dlouhodobě nejoblíbenější kloubní výživa pro psy.

Zajišťuje komplexní péči o klouby a prodlužuje aktivní život psů. Podávejte pro správnou výživu kloubů při nadměrné zátěži, zvířatům v růstu, nebo pro snazší pohyb ve stáří.

Dvě verze:

  • Geloren dog S-M pro menší plemena psů
  • Geloren dog L-XL pro větší plemena

Velikost balení: 60 kusů želé
Veterinární přípravek

Geloren HA

KLOUBNÍ VÝŽIVA PRO PÉČI O KLOUBY, VAZY A ŠLACHY U KONÍ

Geloren HA je oblíbená kloubní výživa určená primárně koním. Díky svému složení působí velmi pozitivně a navíc má originální formu želatinových kostek, které se snadno podávají.

Geloren HA doporučují chovatelé závodních koní při péči o klouby, ale i pro prodloužení aktivního života.

Receptura Gelorenu stojí především na koňské dávce kyseliny hyaluronové v podobě specializované suroviny Nutrihylu® od české firmy Contipro.

Velikost balení: 180ks želé 
Baleno ve třech sáčcích v papírové krabici
Veterinární dietetický přípravek pro koně

Bonharen

INJEKČNÍ LÉČIVO NA KLOUBY

Bonharen je intravenózní veterinární léčivo.

Podání Bonharenu patří výhradně do kompetence veterinárního lékaře
a veškeré konzultace probíhají ve veterinární ordinaci.

Pro více informací volejte na: +420 465 519 530

Anigran

HOJENÍ S JISTOTOU

Anigran je přípravek k podpoře hojení všech typů ran u zvířat. Gelová forma zajištuje ideální kontakt s ránou a díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové a antiseptického jódu dochází k rychlému zhojení rány.

Tento hojivý gel byl původně vyvinutý v podobě produktu Hyiodine, zdravotnického prostředku k ošetření komplikovaných a nehojících se ran u lidí. Hyiodine si však postupem času oblíbili také veterinární lékaři a začali ho využívat zejména na zranění dostihových koní, ale i na méně závažné případy. Proto Contipro připravilo veterinární variantu produktu pod značkou Anigran.

Stejně jako Hyiodine, také Anigran využívá metodu vlhkého hojení rány, která odpovídá přirozeným procesům v těle a je tedy přirozená.

contipro on white

Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
Czech Republic

(+420) 465 519 530
(+420) 465 543 793

VAT CZ60917431
Datová schránka ID: b5pdgsq

sales@contipro.com
info@contipro.com

 
 

 

 

Europe map KW
 
FBN MEMBER WHITEFamily Business Network Czech
Jsme hrdým členem od roku 2023