Zkoumáme
a tvoříme

Hlavní výhodou Contipra oproti konkurenci je důraz kladený na vlastní výzkum a vývoj, který však nepřínáší pouze zvýšenou odbornou péči o zákazníka.

Preferujeme hodnoty.
Přidané.

Naše aplikace jsou založené na vlastním výzkumu lemovaném patenty a užitnými vzory, které patří mezi přirozené výstupy naší práce.

Vyšlapáváme
cestičky

Věnujeme se základnímu a aplikovanému výzkumu, projekty řešíme zeširoka, hledáme souvislosti. Nebojíme se objevovat nové věci a posouvat hranice našeho oboru.

Náš výzkum v číslech

0
nové produkty na trhu každý rok
0
směrů výzkumu
a vývoje
0
impaktovaných publikací ročně
0
patentů a užitných vzorů
0
výzkumníků a vývojářů in-house
0
metrů čtverečních špičkových laboratoří

Účastníme se mezinárodních výzkumných projektů

Hlavním cílem evropského projektu Immodgel je vyvinout technologii bránící imunitním reakcím na implantáty. Scaffoldy založené na hyaluronanu jsou navržené jako zcela netoxické a nabízejí možnost začlenit do systému také makrofágy pro odložené nastartování imunitní reakce.

Cílem projektu Drive je vývoj funkčního hydrogelového biomateriálu schopného nést Langerhansovy buňky, určeného pro jejich usnadněnou transplantaci do pankreatu s cílem léčby diabetu mellitus.

Program AMCARE  se zaměřuje na vývoj přírodních materiálů pro nové chirurgické zařízení, které má zajistit doručení kmenových buněk do srdce postiženého infarktem.
Projekt Neurimp sleduje vývoj v oblasti implantátů periferních nervů, které bude možné spojovat pomocí mikrotrubic vytvořených ze zvlákněných biopolymerů.

Sledujeme šest směrů výzkumu

TKÁŇOVÉ INŽENÝRSTVÍ

NOSIČE LÉČIV

STÁRNUTÍ POKOŽKY

REGENERATIVNÍ MEDICÍNA

NANOTECHNOLOGIE

HOJENÍ RAN

Využijte výhod našeho Produktového Inkubátoru

Rozvíjejte se
spolu s námi

Pomůžeme dokončit vývoj vašeho inovativního farmaceutického nebo kosmetického přípravku. Pomůžeme i s jeho registrací a uvedením na trh. Nabízíme také naše biotechnologické výrobní linky pro licenční výrobu.

Pro partnery
to nejlepší

Lídři našeho průmyslu neustále využívají podporu našich specialistů a vám můžeme věnovat stejnou péči! Přineste své inovativní koncepty do našich laboratoří a kanceláří a využijte rozsáhlých zkušeností, které nabízíme.

Komu je Inkubátor
určen?

Obzvláště uvítáme vynálezce, univerzity, vědecké start-up nebo malé podniky. Rádi podpoříme práci na vývoji léků a léčiv, zdravotnických prostředků, kosmetických výrobků a dalších účinných látek.

contipro on white

Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
Czech Republic

(+420) 465 519 530
(+420) 465 543 793

VAT CZ60917431

sales@contipro.com
info@contipro.com
Contipro France

Kde nás potkáte

Veletrh Věda Výzkum Inovace
Brno
28. února - 2. března 2017

in-cosmetics worldwide
Londýn
4. - 6. dubna 2017

 

Aktuální dotační programy

Europe map KW