Výzkum a vývoj

Bez práce na budoucnosti nevěříme přítomnosti. Efektivní výroba vyžaduje výzkumné a vývojové zázemí.

Zkoumáme
a tvoříme

Hlavní výhodou Contipra oproti konkurenci je důraz kladený na vlastní výzkum a vývoj, který však nepřínáší pouze zvýšenou odbornou péči o zákazníka.

Preferujeme hodnoty. Přidané.

Naše aplikace jsou založené na vlastním výzkumu lemovaném patenty a užitnými vzory, které patří mezi přirozené výstupy naší práce.

Vyšlapáváme
cestičky

Věnujeme se základnímu a aplikovanému výzkumu, projekty řešíme zeširoka, hledáme souvislosti. Nebojíme se objevovat nové věci a posouvat hranice našeho oboru.

Sledujeme šest směrů výzkumu

Tkáňové inženýrství


Cílené nosiče léčiv


Stárnutí pokožky


Regenerativní medicína


Nanotechnologie


Hojení ran


Účastníme se mezinárodních výzkumných projektů

Hlavním cílem evropského projektu Immodgel je vyvinout technologii bránící imunitním reakcím na implantáty. Scaffoldy založené na hyaluronanu jsou navržené jako zcela netoxické a nabízejí možnost začlenit do systému také makrofágy pro odložené nastartování imunitní reakce.

Cílem projektu Drive je vývoj funkčního hydrogelového biomateriálu schopného nést Langerhansovy buňky, určeného pro jejich usnadněnou transplantaci do pankreatu s cílem léčby diabetu mellitus.

Program AMCARE  se zaměřuje na vývoj přírodních materiálů pro nové chirurgické zařízení, které má zajistit doručení kmenových buněk do srdce postiženého infarktem.
Projekt Neurimp sleduje vývoj v oblasti implantátů periferních nervů, které bude možné spojovat pomocí mikrotrubic vytvořených ze zvlákněných biopolymerů.

Výzkum realizujme společně

Jsme partnerem ve výzkumu na každém kroku - od prvotního nápadu až po marketing. Staňte se vy a vaše společnost naším respektovaným spolupracovníkem a zesilme vzájemně naše možnosti.

Partneři dostávávají
vždy víc

Ve vědě jsme v popředí a nehodláme zvolnit. Proto se naši partneři, i ti nejlepší z oboru, neustále obracejí na nás. Vědí, že jim rádi pomůžeme.

Náš výzkum v číslech

0
Příspěvků v impaktovanýchčasopisech ročně
0
Patentů a užitných vzorů
0
Výzkumníků a vývojářů „in-house
0
Čtverečních metrůšpičkově vybavených laboratoří

contipro on white

Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
Czech Republic

(+420) 465 519 530
(+420) 465 543 793

VAT CZ60917431

sales@contipro.com
info@contipro.com
Contipro France

Kde nás potkáte

Cosmetagora
Paris
10. - 11. ledna 2017

in-cosmetics worldwide
Londýn
4. - 6. dubna 2017


Aktuální dotační programy

Europe map KW