Kariéra v Contipru

Chcete celý život přešlapovat na jednom místě? Nechápete, proč ostatní mluví o cílech a úkolech? Umíte celé hodiny zírat do zdi? Máme pro vás dobrou zprávu. Existují firmy, kde se uplatníte. V Contipru to ale není.

Stabilní neznamená zkostnatělá

Díky inovativním produktům pro farmaceutický a kosmetický trh a díky rozsáhlým investicím z vlastních prostředků patří Contipro mezi spolehlivé zaměstnavatele.

Benefity nejsou
jenom do počtu

Pružná pracovní doba, podpora osobního rozvoje, stravování v areálu či pomoc s relokací rodiny… Benefity pro zaměstnance spojují příjemné hodnoty s užitečnými.

Nenahraditelná
lokalita

Contipro je důkazem, že úspěch nekvete jenom v Praze. I z moderně vybaveného pracoviště v Dolní Dobrouči můžete dělat světový business a vědu. Podorlicko nabízí vše pro spokojený život.

Najděte svou pozici v ContipruNenašli jste svou pozici?

Contipro stále roste, proto průběžně otevíráme nové pozice na výzkumu, ve výrobě i v administrativě. Pošlete nám svoje CV, i když jste nenašli přesně svou pozici. Rádi se ozveme s konkrétní nabídkou.

Trainee program

Absolventské pozice vypisujeme každé jaro

Rovnýma nohama
do praxe

Trainee programy jsou ideální nejen pro ty, kdo mají ve svém životě jasný cíl, ale i pro absolventy, kteří se ještě rozhodují, kterou oblast práce si zvolit. U nás si můžete vyzkoušet vše od výzkumu po marketing.

Objevte pestré spektrum
pracovních pozic

Každý trainee program v Contipru trvá jeden rok a pracovník za tu dobu pozná práci na čtyřech různých odděleních. Vyberte si takový trainee program, který pokryje oblasti práce, které jsou pro vás nejpřínosnější.

Za váš osobní růst
vám zaplatíme

Čerství absolventi vysokých škol jsou situací na pracovním trhu donuceni vzít jakoukoliv pozici. Contipro vás uvede rovnou do reálného světa vědy a businessu a přidá vám k tomu odpovídající plat.

contipro on white

Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
Czech Republic

(+420) 465 519 530
(+420) 465 543 793

VAT CZ60917431

sales@contipro.com
info@contipro.com
Contipro France

Kde nás potkáte

Cosmetagora
Paris
10. - 11. ledna 2017

in-cosmetics worldwide
Londýn
4. - 6. dubna 2017


Aktuální dotační programy

Europe map KW