Látka s neomezeným
potenciálem

Vlajkovou lodí naší výroby je kvalitní kyselina hyaluronová a její funkční deriváty. Následujeme nejnovější poznatky ze základního a aplikovaného výzkumu.

Silné a stabilní
základy

Contipro stojí na třech pilířích - aktivních farmaceutických surovinách, moderních technických zařízeních a inovativních finálních produktech.

Sloni nepatří do porcelánu

Každý může žít déle a lépe, ale nikdo dvakrát. Proto je správné se starat. Svou vděčnost vracíme zejména podporou vzdělávání od dětí po špičkové vědce.
Hyaluronan je klíčem k našemu portfoliu

Kde nás potkáte


Příběh jedné firmy
 
 

Únor, 1990

A zrodilo se Contipro

Krátce po Sametové revoluci se do podnikání v oblasti biotechnologií pustilo šest společníků, mezi nimiž byl i současný generální ředitel doc. Vladimír Velebný. Založili firmu „CONnective TIssue PROducts“, čili Produkty pojivových tkání. Začínali výrobou výživových doplňků pomocí obyčejného kuchyňského robotu.

 

Hyaluronan ve farmaceutické kvalitě

Po letech výroby výživových doplňků a prodeje kyseliny hyaluronové kosmetickým firmám Contipro vstupuje do světa farmaceutického průmyslu a stanovuje si nové vize a cíle. Společnost se zaměřuje na silně invenční produkty a maximální čistotu a kvalitu produkce.

Červenec, 1998

 

Listopad, 2000

Veterinární léčivo na klouby

Bonharen se stal naším prvním opravdu úspěšným produktem a jeho název se dokonce mezi veterináři stal označením pro celou oblast kloubních léčiv. Později na Bonharen naváže celé portfolio veterinárních produktů.

 

Trh humánní medicíny

V rámci humánní medicíny se Contipro zaměřilo na produkty pro hojení ran. Hyiodine, který kombinuje kyselinu hyaluronovou s komplexem jódu, se stal jedním z nejefektivnějších prostředků pro léčbu chronických a komplikovaných ran.

Leden, 2004

 

Listopad, 2009

Otevření nového výzkumného centra

Contipro vybudovalo ve svém areále v Dolní Dobrouči plně vybavené výzkumné středisko na evropské úrovni a stále intenzivněji investuje primárně do vlastního výzkumu. Strhává na sebe pozornost vědeckého světa a pravidelně uvádí nové produkty.

Náš výzkum v číslech

0
Příspěvků v impaktovaných
časopisech ročně
0
Patentů
a užitných vzorů
0
Výzkumníků a vývojářů
„in-house
0
Čtverečních metrů
špičkově vybavených laboratoří

Napište nám

contipro on white

Contipro a.s.
Dolní Dobrouč 401
561 02 Dolní Dobrouč
Czech Republic

(+420) 465 519 530
(+420) 465 543 793

VAT CZ60917431

sales@contipro.com
info@contipro.com
Contipro France

Oznámení o rozhodnutí o přeměně listinných akcií na zaknihované akcie.

Kde nás potkáte

in-cosmetics USA
New York
7. - 8. září 2016

CPhI Worldwide
Barcelona
4. - 6. října 2016

Europe map KW